drzwi Intenso Nicea

Jak dobrać odpowiednie drzwi do sypialni?

Sypialnia jest miejscem, które powinno być naszą oazą spokoju. To właśnie w niej wypoczywamy po dniach pracy, zatem powinna dostarczać nam odpowiedniego komfortu. Jednak wygodne łóżko i zaciemnione okna nie wystarczą by się dobrze wyspać. Nasz sypialnia powinna być wyposażona w drzwi, które zapewnią nam odpowiedni poziom intymności, a przy tym będą doskonale pasowały do naszego wnętrza. Jakie cechy powinny mieć idealne skrzydła do sypialni?

Cisza i spokój

Jednym z głównych zadań drzwi do sypialni jest wyciszenie dźwięków dochodzących z pozostałej części domu oraz zapewnienie prywatności. Dobrze sprawdzą się skrzydła pełne, które skutecznie blokują zarówno dźwięki z zewnątrz jak i światło. Jeżeli jednak nie lubimy spać w kompletnych ciemnościach powinniśmy wybrać modele przeszklone, o niewielkich szybach. W takim przypadku doskonale sprawdzą się drzwi Intenso z linii Avangarde.

Do wyboru mamy szeroką gamę przeszklonych skrzydeł, które doskonale pasują do sypialni. Dzięki nowoczesnemu systemowi SilicSafe mimo zainstalowanych szyb skrzydła te tak samo dobrze wygłuszają dźwięki z pozostałej części domu jak modele pełne. Możemy wybierać między szybami matowymi, mlecznymi i przejrzystymi, w zależności od naszych preferencji.

W kolorze mebli

Skrzydła wejściowe w naszej sypialni powinny także kolorystyczne współgrać z wystrojem. Drzwi z linii Avangarde wyróżnia spośród innych modeli niezwykle intensywne wybarwienie, dzięki czemu łatwo je dopasować do różnych wnętrz. Nieważne czy mamy sypialnię utrzymaną w ciemnej czy jasnej kolorystyce, łatwo jest dobrać idealnie kolor drzwi Intenso do naszych mebli. Drzwi z linii Avangarde, dzięki wysokiej jakości okleinom imitującym drewno z pewnością nadadzą naszej sypialni przyjemnego, przytulnego charakteru.

Jakość

Instalując skrzydła do sypialni powinniśmy wybierać modele o dobrej jakości wykonania i dużej wytrzymałości. Te cechy są bardzo ważne, jeżeli w naszym domu mamy zwierzęta lub małe dzieci. Wówczas nasze odrzwia są szczególnie narażone na liczne uszkodzenia mechaniczne.

Z myślą o tym wszystkim zostały zaprojektowane drzwi Intenso Avangarde. Dzięki innowacyjnej technologii czopowania i łączenia poprzecznych kołków konstrukcja skrzydeł jest niezwykle wytrzymała i stabilna. A co w przypadku modeli przeszklonych? Te zostały wyposażone w wysokiej jakości szyby z hartowanego szkła bezpiecznego, o wysokiej klasie odporności.